Kurumsal

Misyon & Vizyon

Çiğ Köftenin Alası Onur Usta

Etsiz Çiğ Köfte, firmamız açılışından itibaren hızla piyasada adını duyurarak kısa zamanda rakiplerine fark atmayı başarmıştır. Bayi ağını genişleterek daha fazla müşteriye ulaşım imkanı sağlamış, eşsiz tada sahip öz battal çiğ köftesinden mahrum bırakmamıştır.

Çiğ Köfte denince İzmir'de yepyeni lezzetiyle ismi aklınızda tadı damağınızda kalan Çiğ Köftenin Alası müşteri memnuniyetini, temizliği ve hijyeni ön planda tutarak kalitesinden ödün vermeden üretimine devam etmektedir.

Çiğ Köfte

Etsiz çiğ köfte, baharatı ve bulguruyla en kaliteli ürünler kullanılarak el değmeden üretim makinalarında imal edilip poşetlenip taze taze bayiler aracılığıla müşteirlere ulaştırılmaktadır.

Amacımız İzmir'den başlayıp tüm Türkiye'de bayi ağını genişleterek siz değerli müşterilerine ulaşıp bu eşsiz lezzeti tanıtmak çiğ köfte sektöründe zirvede yer almaktir.Full otomatik makinalarda el değmeden özenle hazırlanıp ambalajlanan çiğ köftenin alası, çiğ köfte bağımlısı olacağınız tadıyla ve kıvamıyla önce sağlık diyerek sağlıklı ve doğal ürünler kullanmaya özen göstermektedir.